Niečo viac o mojej tvorbe šperkov Delka:

Milí zákazníci .

Nesmierne ma teší Váš záujem o mnou ručne vyrobené šperky. Keďže sa jedná o precíznu a veľa-krát časovo náročnú prácu, aj doba ich doručenia k Vám sa podľa toho mení, v závislosti od množstva objednávok, ktoré v danom momente práve mám.

V e-shope Delka sú len originálne výrobky, pri ktorých je uvedená dostupnosť, to znamená, že už vyrobené šperky „Skladom“ odosielam v čo najkratšom možnom termíne, maximálne však do dvoch dní. Hneď po prijatí elektronickej platby, prípadne potvrdení objednávky na dobierku.

Ostatné šperky pri ktorých je uvedené „Na objednávku“ , budú ušité rovnako tak v čo najkratšom, možnom termíne prihľadnúc však na množstvo už zarezervovaných objednávok. Keďže v žiadnom prípade doba dodania nesmie byť nadradená kvalite prevedenia (výroby) šperku, čas dodania môže byť týždeň až dva.

V prípade istých „nečakaných udalosti“ ako je napr. náhle požiadanie o ruku, či pozabudnuté narodeniny manželky ,priateľky (svokry !!!), viem Vám (po vzájomnej dohode), vyjsť samozrejme v ústrety.

Zaujímavé ručne šité náušnice v zlatej farbe.

Ako ma zastihnete?
online som non-stop!

Kontaktovať ma môžete pomocou kontaktného formulára v eshope Delka, na facebooku (k dispozícií je messenger, na ktorom ma takmer kedykoľvek nájdete), poprípade telefonicky či emailom…

Originálna darčeková krabička zadarmo k nákupu!

Taktiež ponúkam možnosť k vami objednanému šperku (či inému výrobku z dielne Delka ), ktorý má poslúžiť ako darček, doobjednať si samozrejme zdarma originálnu kartičku s logom Delka, do ktorej si Vy už doplníte meno či venovanie vášmu blízkemu. Stačí len dopísať do poznámky v objednávke.

Všetky šperky nad 25 eur, sú dodávané v originálnom rôznofarebnom balení (krabičky z luxusného papiera so zlatou potlačou) s logom Delka. Šperky v hodnote od 5 eur sú dodávané rovnako tak (v menších) krabičkách v rôznom, farebnom prevedení s otlačeným logom Delka.

Všetky ostatné šperky ktoré práve nie sú pridané v e shope, nájdete na facebooku či instagrame. Ak si vyberiete aj z nich, nič nebráni tomu, aby ste ich už o pár dní mohli mať doma aj Vy.

Taktiež Vám ponúkam jedinečnú možnosť spolupráce pri výrobe šperku, ktorý si sama môžete navrhnúť! Výber farieb, materiálov či tvarov závisí iba od Vašej fantázie a vkusu. (Pri splnení technických a materiálnych možnosti výrobcu).

Nepochybujem, že spoločne nájdeme aj pre Vás to pravé. Váš vlastný originál.

Henrieta