Tovar zakúpený, rsp. objednaný v eshope Delka.sk bude k Vám doručený (na adresu udanú v objednávke) nasledovne : Slovenskou poštou -dobierka. Suma v rámci Slovenskej republiky je stanovená na 3,80 eur.

Pri elektronickej platbe /platobnou kartou/ suma je stanovená na 1.50 eur.

Dodanie tovaru a výška platby poštovného, mimo Slovenskej republiky bude uskutočnená na základe predošlého , písomného súhlasu (dohody) obidvoch , zúčastnených strán .

Všetky ceny sú udávane bez DPH. Predávajúci nie je platcom DPH. Akceptované sú platby v Eur.

Delka .sk – si neúčtuje balné.

Predávajúci nenesie žiadnu zodpovednosť za poškodenie , oneskorene dodanie , alebo stratu zásielky zo strany prepravcu. Rovnako tak, z iného, vopred nepredvídateľného dôvodu či prekážky.

Delka .sk prijíma platby prevodom na účet .Platba platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány.Cadr Pay (platba cez virtualny POS terminal Tatra banky. Môžete zaplatiť kartami VISA , VISA Electron , MASTERCARD , Maestro a Diners Club.

Použiť môžte uvedene karty vydané akoukoľvek bankovou inštituciou.

Platby budú účtované bez DPH,predávajúci nie je platcom DPH, v mene- Euro.

Spôsob platby nemá žiaden vplyv na dĺžku dodacej lehoty objednaného tovaru.

INFORMÁCIE PRE DRŽITEĽA KARTY :Platbu môžete uskutočniť kartou prostredníctvom služby Card Pay (platba cez virtuálny POS terminál Tatrabanky ).Môžete zaplatiť kartami VISA ,VISA Electron, MASTERCARD ,Maestro a Diners Club.

Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou na svete.Prvým krokom je vyplnenie objednávkového formulára , kde uvediete svoje osobné údaje a potvrdíte druh a množstvo objednaného tovaru.(Každá objednávka by mala obsahovať: kontaktnú osobu,telefónne (faxové číslo),presný popis tovaru,počet kusov a spôsob platby prip.iné informácie OKREM ÚDAJOV O KARTE !!! ).

Následne po kliknutí na tlačítko ZAPLATIŤ budete presmerovaný na internetovú stránku Tatrabanky,na ktorej v chránenom prostredí zadáte údaje o karte (číslo karty,CV kod a expiráciu) a potvrdíte sumu v EUR.

Následne dostanete notifikáciu o úspešnej realizácii platby.

DOPRAVA ZDARMA
Doprava zdarma nad 80€